Zadanie niewykonalne?
Pośpiech
Poplątane myśli
Twoje kolory
Poukładaj swoje sprawy
Relacje z najbliższymi

Maja Szpakiewicz

Jestem psychologiem i psychoterapeutą z 20 letnim doświadczeniem w pracy zawodowej, zdobywanym zarówno w instytucjach publicznej jak i prywatnej opieki zdrowotnej. Psychoterapii uczyłam się w Polskim Instytucie Ericksonowskim, uczestnicząc w wielu szkoleniach i superwizjach dla psychoterapeutów tego nurtu. Pracuję strategicznie, ustalając z osobą zgłaszającą się na psychoterapię, cele i kryteria oceny skuteczności terapii. Stosuję metody pracy krótkoterminowej, nakierowane na rozwiązanie, oparte o zasoby pacjenta. Z niektórymi pacjentami pracuję metodą hipnozy ericksonowskiej. Moje zainteresowania koncentrują się na psychoterapii indywidualnej osób dorosłych oraz terapii małżeństw i par. Należę do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, w którym przez wiele lat pełniłam funkcję członka Zarządu Głównego a także Zarządu Oddziału Warszawskiego.

Psychoterapia indywidualna

Największą efektywność w proponowanej przeze mnie terapii uzyskają pacjenci z zaburzeniami lękowymi (napady paniki), zaburzeniami związanymi ze stresem, fobiami (w tym fobią społeczną i tremą), psychogennymi objawami somatycznymi (bóle przewlekłe, zakłócenia pracy narządów i układów), zaburzeniami osobowości, trudnościami w kontaktach społecznych i w budowaniu związków, trudnościami w osiąganiu celów (w tym: patologicznym zwlekaniem – prokrastynacją).

Psychoterapia par

W pracy z parami pomagam zrozumieć źródła problemów oraz wypracować sposoby uzyskania pożądanych zmian. Główne obszary psychoterapii to: komunikacja w parze, uwikłania międzypokoleniowe, zdrada, walka o wpływy w związku, emocjonalna niedostępność, planowanie posiadania dziecka, wychowanie dzieci.

Kontakt bezpośredni:

602 538 375

maja.szpakiewicz@tredo-psychoterapia.pl


majka-sz